Search
Close this search box.

Trier met de vierde klas

Van 1 tot en met 3 juni bezochten de gymnasiasten uit de derde klas de Duitse stad Trier. Dit jaar sloten ook de gymnasiumleerlingen uit de vierde klas aan om hun door de coronabeperkingen gemiste reis in te halen. Zo trokken we met een groep van bijna 75 leerlingen naar de Eifel.

Trier wordt wel het Rome van het Noorden genoemd, omdat er nog zo veel Romeinse resten te bewonderen zijn. In met name de derde eeuw kende deze stad een grote bloei en een aantal gebouwen uit die tijd staat nog overeind. We bezochten de Porta Nigra, de Aula Palatina, badhuizen, een amfitheater en het Romeinse museum. Ook de Dom van Trier en het standbeeld van Karl Marx mochten niet overgeslagen worden. Er werd in verschillende restaurants gegeten en in de avond was er tijd voor een potje voetbal, pingpong of marshmallows roosteren rond het kampvuur. We kijken terug op drie geslaagde dagen met een leuke groep!