Search
Close this search box.

Suppen met de derde klas

Begin dit schooljaar werden de derdeklassers verrast met een leuke en gezellige activiteit: bij De Drietand lagen in de ochtend van 8 en 9 september wel dertig sups klaar voor de verschillende klassen. Ook onze derdeklassers hebben een vervelende coronaperiode achter de rug, maar voor deze leerlingen lag er nog geen uitje in het verschiet. Daar moest verandering in komen, vond afdelingsleider van de derde klassen, Rob Piet. Oud-leerling Rosa van Gorcum heeft via supvereniging Suptropisch de supboards geregeld en zorgde zo voor veel waterpret bij onze onderbouwers. Vanaf onze eigen roeivereniging De Drietand peddelde iedereen in oostelijke richting tot De Kom en terug. Een aantal leerlingen bracht het er droog vanaf, maar het merendeel vond het heerlijk om een frisse duik te nemen in de Amsterdamse grachten. Sommige docenten hielden er zelfs een nat pak aan over. Een zeer geslaagd begin van het schooljaar!