Eerste Klas Toernooi

Het was alweer even geleden, maar dit jaar ging het EKT weer van start. T-shirts in alle kleuren van de regenboog sierden de gangen, of beter gezegd de gymzalen, de handwerklokalen en de aula. De eersteklassers streden drie dagen sportief met hockey, voetbal, volleybal, basketbal en de hindernisbaan. De creatievelingen waren ondertussen bezig met het maken van de foto-opdracht, een megagroot portret van hun mentor of een bijpassend 3D-dier. Na de lunch kwamen de podiumonderdelen als playback, dans en muziek aan de orde, werd er een gedicht voordragen of werden er stellingen verdedigd bij eloquentia. Tot slot lieten alle zeven klassen zich van hun beste kant zien bij het gekostumeerd bal met als thema’s Sensation White, Op de camping, Het WK-voetbal, de HALmatiërs, Landen en Sneeuwwitje. Het waren drie volle en dolle dagen met als winnaar klas 1A, op de hielen gevolgd door klas 1B en een mooie derde plek voor klas 1C (en nee, dat is geen grapje!)