Bericht uit de Achterhoek 

Ongeveer een jaar geleden zijn wij begonnen op Wolkenland en inmiddels hebben wij al aardig wat klassen mogen ontvangen. Tot aan de herfstvakantie waren dat de eerste klassen. In de herfst en winter zijn de tweede klassen bij ons op bezoek geweest en vorige week is de bus met de laatste derde klas weer vertrokken richting Amsterdam. Helaas heeft corona toch nog wat roet in het eten gegooid en hebben de zesdejaars Wolkenland dit jaar moeten overslaan. 

Het bevalt ons allemaal harstikke prima hier midden in het bos en de weken dat jullie op Wolkenland zijn geweest vonden we erg gezellig! Wij kijken dan ook weer uit naar volgend schooljaar. Hopelijk zijn we dan ook klaar met de verbouwing van het huis zodat we er dan ook kunnen gaan wonen. 

Via deze weg willen wij jullie allemaal hartelijk bedanken voor de leuke weken die we hebben gehad. Geniet van de vakantie die straks gaat komen en wie weet tot volgend schooljaar! 

Groetjes, Floris & Ilona Bloemendal