metamenu

Magister Vandaag

Hero

Het Circus Monty Python strijkt neer in Het Amsterdams .

Een totaal krankzinnige avond die u niet mag missen. Klik hier voor meer...

Klassenstrijd HAL honderd

31 augustus 2016

Ter gelegenheid van de 100e verjaardag van de school wordt van woensdag 31 augustus tot en met vrijdag 2 september de Klassenstrijd georganiseerd. Alle klassen komen op sportief en cultureel gebied tegen elkaar uit. Onderdelen zijn onder andere: tekenen, handvaardigheid, muziek, poëzie, opstel, voetbal, volleybal, trefbal, schaken, dammen, dans, 3D-design, fotografie en nog veel meer.

En dit is de beker!

Kijk voor meer foto's op onze facebookpagina

  Contact

Het Amsterdams Lyceum 
Valeriusplein 15
1075 BJ Amsterdam
telefoon: 020 - 574 77 44
e-mail: het@amsterdamslyceum.nl

volg ons ook op Volg ons op Twitter Volg ons op facebook